Nápověda

Jak vyhledávat?

Pokud chcete vyhledat konkrétního zubaře podle jeho příjmení, názvu či IČa zadejte požadovaný výraz do okénka "hledaný výraz" a klikněte na tlačítko "vyhledat" (stačí zadat pouze část příjmení, názvu či IČa). Pokud chcete navíc zobrazit jen zubaře z určitého okresu, vyberte z nabídky daný okres.

Tip: Hledáte-li například lékaře, jehož příjmení či název obsahuje slovo Novák, zadejte hledaný výraz "novák" a klikněte na tlačítko "vyhledat". Chtete-li zobrazit všechny zubaře, jejichž jméno či název obsahuje slovo Novák a kteří jsou navíc jen z okresu Brno-město, zadejte hledaný výraz "novák", vyberte okres "Brno-město" a klikněte na "vyhledat". Chete-li zobrazit všechny zubaře z okresu Brno-město, ponechte hledaný výraz prázdný, vyberte okres "Brno-město" a klikněte na "vyhledat".

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení do systému musíte být registrováni a znát své přihlašovací jméno a heslo (po registraci Vám byly tyto údaje doručeny e-mailem). Ve stránce pro přihlášení zadejte své přihlašovací jméno i heslo a klikněte na tlačítko "přihlásit".

Tip: Pokud ještě nejste registrováni, musíte se nejprve registrovat. Pokud si nepamatujete své přihlašovací údaje, použijte formulář pro zaslání zapomenutého hesla.

Jak se registrovat?

Registrace je rozdělena do několika logických kroků. Pro zahájení registrace musíte znát své IČ, které zadáte v prvním kroku registrace. Na jeho základě pak budou předvyplněny základní údaje v druhém kroku (název a kontaktní údaje). Ve třetím kroku vyplníte poskytované služby a vybavení Vaší ordinace. Ve čtvrtém kroku pak některé další údaje jako jsou pojišťovny se kterými máte smlouvu či jazyky, kterými hovoříte. V neposlední řadě také musíte vyjádřit souhlas s našimi obchodními podmínkami. V posledním kroku bude potvrzena úspěšná registrace, vypsány platební údaje a pokyny pro další postup.

Tip: Při vyplňování údajů se prosím řiďte pokyny, které jsou vždy v konkrétním kroku registrace uvedeny. Pokud nebude v prvním kroku registrace Vaše IČ nalezeno či se ve druhém kroku načtou neodpovídající údaje, může se jednat o chybu. V takovém případě nás co nejdříve kontaktujte.

Kontaktní informace

Není Vám něco jasné? Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat!